emkaa architekci

ELEWACJE
DORADZTWO
TECHNICZNE

Oferujemy dla Państwa doradztwo techniczne związane z projektowaniem i planowaniem elewacji. Doradztwo obejmuje konsultacje na etapie wstępnych założeń projektowych oraz projektowania w fazie budowlanej i wykonawczej. Nasze doradztwo pozwoli Państwu właściwie dobrać odpowiedni typ elewacji pod kątem oczekiwań wizualnych, technicznych i ekonomicznych. Ofertę kierujemy zarówno do biur architektonicznych jak i Inwestorów. Zapraszamy do współpracy.

PROJEKTY
WYKONAWCZE

Doskonała techniczna znajomość branży i długie doświadczenie zdobyte w wielu prestiżowych realizacjach na terenie Polski i Europy pozwala nam na opracowywanie dla klientów technicznych projektów elewacji.

Projekty są kompleksowym opracowaniem rysunkowym i opisowym popartym wszystkimi wymaganymi obliczeniami. Projekty są podstawą do wykonywania prac elewacyjnych przez wyspecjalizowane firmy.

PROJEKTY
WARSZTATOWE

Projekty warsztatowe są zaawansowanym i detalicznym opracowaniem będącym kolejną fazą projektu elewacji następującą po projekcie wykonawczym. W fazie warsztatowej oferujemy wykonawcom elewacji opracowanie:

– zamówień materiałów systemowych i montażowych.
– zamówień szkła, okładzin, okuć i innych.
– wykonywanie rysunków warsztatowych, montażowych i pozycyjnych.
– współpracę z warsztatem i placem budowy.

PROJEKTY
PRZETARGOWE

Projekty przetargowe pozwalają na określenie przyjętych rozwiązań technicznych w fazie wyborów wykonawców elewacji lub generalnych wykonawców inwestycji. Opracowujemy detaliczne projekty w rozbiciu na poszczególne typy elewacji. Projekty przetargowe okreslaja także ilości typów elewacji wraz z ich dokładną specyfikacją techniczną. Specyfikacje określają warunki projektowania, wykonania i odbioru elewacji.

ANALIZY KOSZT.
ESPERTYZY

Na życzenie Inwestorów oraz biur projektów wykonujemy analizy kosztów wykonania elewacji oferując rozwiązania zamienne, alternatywne i ich porównanie.

Wykonujemy także ekspertyzy techniczne i opinie na temat przyjetych rozwiązań analizując je pod kątem poprawności projektu i wykonania.

PRZETARGI I
NADZORY

Dla generalnych wykonawców oferujemy usługi kompleksowego opracowania przetargów na wykonawcę elewacji. W skład oferty wchodzi:

– wykonanie projektu przetargowego,
– uzgodnienie ze zleceniodawcą i biurem projektów,
– rozesłanie zaproszeń do przetargu do wybranych firm,
– prowadzenie rozmów i udzielanie odpowiedzi.
– sprawdzanie dokumentacji wykonawcy,
– prowadzenie nadzoru nad poprawnością wykonania prac,
– pomoc w organizacji dokumentacji odbiorowej i udział w odbiorach.

PROJEKTY / ARCHITEKTURA
PROJEKTY / ELEWACJE
PROJEKTY / WNĘTRZA