emkaa architekci

ARCHITEKTURA
PROJEKTY
KONCEPCYJNE
Projekty koncepcyjne to najważniejszy etap projektowania, który wraz z analizą chłonności terenu pozwala dać wyobrażenie o inwestycji, a najczęściej sprecyzować jej wielkość oraz formę. Oferujemy Inwestorom profesjonalną obsługę z bardzo atrakcyjnym efektem finalnym w postaci fotorealistycznych wizualizacji tworzonych w biurze przez profesjonalistów. Świeże, współczesne, czasami bardzo śmiałe koncepcje oparte są na bardzo mocnych podstawach technicznych i zawsze staramy pogodzić się wymagania co do wielkości inwestycji i oczekiwań Inwestora z lokalnym kontekstem działki, jego formą i wpisaniem się w tkankę urbanistyczną.
PROJEKTY
BUDOWLANE
Pełne, wielobranżowe opracowania projektów budowlanych wraz ze wszystkimi wymaganymi prawem uzgodnieniami, opiniami i załącznikami to nasza codzienność. Jako pełnomocnicy Inwestora zajmujemy się załatwianiem wszystkich formalności i działamy w jego imieniu. Od początku do końca pilotujemy całą procedurę administracyjną przy uzyskiwaniu pozwoleń na budowę dla jak najszybszego pozytywnego efektu.
PROJEKTY
WYKONAWCZE
Projektowanie wykonawcze i koordynacja branżowa to nasze najmocniejsze strony!!!. Techniczna znajomość budownictwa , dużo trudnych technicznie realizacji i profesjonalny zespół architektów i inżynierów pozwala nam zdecydowanie potwierdzić, że jesteśmy jednym z najlepiej przygotowanych technicznie biur architektonicznych na rynku. Oferujemy współpracę w tej fazie zarówno dla Generalnych Wykonawców jak i dla Inwestorów. Jesteśmy w posiadaniu bardzo dobrych referencji od naszych klientów.
Dla kierownictwa budowy oferujemy to co najważniejsze i najtrudniejsze czyli dopasowanie technologii do realizacji oraz zgranie i skoordynowanie wielu różnych branż oraz firm tak aby efekt końcowy był właściwy technicznie, finansowo i zgodnie z harmonogramem.
PROJEKTY
WNĘTRZ
Projekty wnętrz są nieodłączną częścią projektowania. Specjalna komórka projektowa specjalizuje się szczególnie w projektowaniu wnętrz oraz przestrzeni najmu na powierzchniach biurowych. Oferujemy zarówno koncepcje wnętrz z pokazaniem ich możliwego charakteru jak i projekty techniczne przestrzeni najmu wraz z koordynacją wielobranżową. Projektujemy wnętrza zarówno komercyjne jak i dla klientów indywidualnych.
ZIELONE
PROJEKTOWANIE
Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku projektujemy inwestycje z zachowaniem zasad wytycznych procedur LEED oraz BREAM. Zapewniamy profesjonalne uczestnictwo assesora od początku fazy projektowej aż do momentu uzyskania certyfikatu. Koordynujemy wielobranżowe projekty według zasad współgrania i właściwego współdziałania urządzeń i systemów. Jesteśmy otwarci na nowe technologie, które na życzenie Inwestorów wprowadzamy do projektów.
GRAFIKA
INF. WIZUALNA
Wykonujemy projekty graficzne wraz z informacją wizualną tak aby móc kompleksowo przekazać Inwestorowi naszą koncepcję odbioru i rozpoznawania Inwestycji. Projekty graficzne mogą być pomocne dla Inwestorów w celu uzyskania dobrej, szybkiej i skutecznej komercjalizacji Inwestycji.
PROJEKTY / ARCHITEKTURA
PROJEKTY / ELEWACJE
PROJEKTY / WNĘTRZA